Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

The Partners

The Partners

Nitranská 26
130 00 Praha-Vinohrady
Telefon: 224 256 032
Web: http://www.thepartners.cz
Email: office@thepartners.cz

 

Poznávací a exotické zájezdy do Afriky. Zajistíme safari, trasy na míru a vlakovou dopravu. Afrika, safari, gorily a exotika - vše od The Partners! 

Kromě standardního safari po národních parcích TANZANIE, KENI, UGANDY, ETIOPIE, RWANDY, JIHOAFRICKÉ REPUBLIKY, MOZAMBIKU, BOTSWANY, ZIMBABWE, NAMIBIE, ZAMBIE, MADAGASKARU (na libovolný počet dní a možnost kombinací jedné či více zemí), Vám nabízíme speciality jako trek za horskými gorilami do Ugandy nebo Rwandy, výstup na Kilimandžáro, lety balonem v Tanzanii a Keni, pro naše VIP klienty cesty luxusními vlaky napříč Afrikou, není pro nás problém uskutečnit i lovecké safari v Namibii, návštěvu Victoria falls a rafting na Zambezi, golf v JAR a Keni, Připravíme pro vás firemní akce, sestavíme individuální cestu i cesty v malých skupinách, flaying safari: letecky mezi jednotlivými parky + safari landrowery 4×4. Na všech těchto cestách budete uchváceni krásou volně žijících zvířat a budete obdivovat krásu flory, která je v každé zemi jiná.

ČLÁNEK CK:
Afrika - safari, Zanzibar a další zážitky

Další kontakty

Telefon 2: 224 250 099
Mobil: 602 142 874

Najdete nás na mapě

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Dovolená Bali

Zájezdy BaliZážitková dovolená na Bali s bohatým programem od profesionálů. Poznejte exotické Bali a Indonésii, a relaxujte na prosluněných plážích.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.