Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

The Partners

The Partners

Nitranská 26
130 00 Praha-Vinohrady
Telefon: 224 256 032
Web: http://www.thepartners.cz
Email: office@thepartners.cz

 

Poznávací a exotické zájezdy do Afriky. Zajistíme safari, trasy na míru a vlakovou dopravu. Afrika, safari, gorily a exotika - vše od The Partners! 

Kromě standardního safari po národních parcích TANZANIE, KENI, UGANDY, ETIOPIE, RWANDY, JIHOAFRICKÉ REPUBLIKY, MOZAMBIKU, BOTSWANY, ZIMBABWE, NAMIBIE, ZAMBIE, MADAGASKARU (na libovolný počet dní a možnost kombinací jedné či více zemí), Vám nabízíme speciality jako trek za horskými gorilami do Ugandy nebo Rwandy, výstup na Kilimandžáro, lety balonem v Tanzanii a Keni, pro naše VIP klienty cesty luxusními vlaky napříč Afrikou, není pro nás problém uskutečnit i lovecké safari v Namibii, návštěvu Victoria falls a rafting na Zambezi, golf v JAR a Keni, Připravíme pro vás firemní akce, sestavíme individuální cestu i cesty v malých skupinách, flaying safari: letecky mezi jednotlivými parky + safari landrowery 4×4. Na všech těchto cestách budete uchváceni krásou volně žijících zvířat a budete obdivovat krásu flory, která je v každé zemi jiná.

ČLÁNEK CK:
Afrika - safari, Zanzibar a další zážitky

Další kontakty

Telefon 2: 224 250 099
Mobil: 602 142 874

Najdete nás na mapě

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017/2018

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Dovolená Bali

Zájezdy BaliZážitková dovolená na Bali s bohatým programem od profesionálů. Poznejte exotické Bali a Indonésii, a relaxujte na prosluněných plážích.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.